Велике будівництво на Житомирщині: реконструкція обласного онкологічного диспансеру перебуває в активній фазі

27.08 17:52    
У 2021 році до переліку об’єктів програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено проведення реконструкції у Житомирському обласному онкологічному диспансері.

Велике будівництво на Житомирщині: реконструкція обласного онкологічного диспансеру перебуває в активній фазі


Під час звітної пресконференції голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що завдяки президентській програмі реконструкцію буде завершено цього року.

Очільник облдержадміністрації зауважив, що реконструкція онкодиспансеру триває вже не один рік, що зумовлено необхідністю поетапного виконання робіт для забезпечення безперебійного функціонування закладу та лікування пацієнтів.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, в рамках проєкту буде проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень приймального, ендоскопічного, лабораторного, поліклінічного, амбулаторно-операційного, хіміотерапевтичного, онкогенікологічного, рентгенологічного та мамологічного відділень.

Загальна вартість всього проєкту – 93,99 млн грн. Залишкова станом на 01.01.2021 – 40,2 млн грн. Фінансування передбачено у сумі 36,2 млн грн з ДФРР і 4,0 млн грн з обласного бюджету.

Нагадаємо, що під час чергової сесії Житомирської обласної ради прийнято рішення щодо придбання лінійного прискорювача для онкодиспансеру. Про це розповіла журналістам перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.


Велике будівництво на Житомирщині: реконструкція обласного онкологічного диспансеру перебуває в активній фазі

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
Стрілянина на АЗС в Івано-Франківську: поліцейські затр ...
Вчора 22:18
СБУ та ОГП викрили заступника голови Хмельницької ОВА, ...
Вчора 22:18
Елітний будинок на підставну особу та брехня в декларац ...
Вчора 22:17
ДБР попередило замовне вбивство судді в Одесі
Вчора 22:17
Оптика для військових із кількамільйонною переплатою: н ...
Вчора 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Вчора 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Вчора 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення