Нафтопровід, розташований у Житомирській області та привласнений російською компанією - повернуто Україні

Нафтопровід, розташований у Житомирській області та привласнений російською компанією - повернуто Україні

02.12 11:06    
Служба безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою України та Фондом держмайна повернули до державної власності України частину міждержавних магістральних нафтопродуктопроводів, незаконно відчужених російською компанією.

Збитки економічним інтересам держави було завдано на початку 90-х років. Ділянки міждержавних магістральних нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-трудова загальною довжиною 1433 кілометри розташовані у Житомирській, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Закарпатській областях України. Їхня пропускна спроможність становить близько півтора мільйони тонн світлих нафтопродуктів. Промисловий комплекс включає 6 нафтобаз, де можуть зберігатися 320 тисяч кубічних метрів сировини.

Відповідно до ст.7 Закону України «Про трубопровідний транспорт» ці об’єкти є виключно державною власністю.

Утім, ці відрізки продуктопроводів було незаконно визнано власністю Російської Федерації та в односторонньому порядку внесено сусідньою державою до статутного капіталу російської компанії ДП «ПрикарпатЗахідтранс» Акціонерного товариства «Транснефть» (м.Рівне) під виглядом іноземних інвестицій.

Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою України кваліфікувала це порушення законодавства як загрозу національній безпеці в економічній сфері та ініціювала процес повернення ділянки міждержавних нафтопродуктопроводів до державного сектору економіки.

У листопаді ц.р. постановою Рівненського апеляційного господарського суду визнано право власності на частини нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-трудова, що проходять територією України, за державою в особі Фонду держмайна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення