У зоні АТО співробітники УСБУ в Житомирській області провели спецоперацію

16.03 09:35    
В результаті вдалої спецоперації оперативна група співробітників Управління СБУ в Житомирській області спільно з підрозділом Державної фіскальної служби у Донецькій області ліквідувала канал надходження і реалізації на території проведення Антитерористичної операції фальсифікованих горілчаних виробів та спирту.

12 березня ц.р. у м. Маріуполь Донецької області правоохоронці затримали автомобіль «Газель», у якому зловмисники перевозили 279 пластикових ємностей об’ємом по 5 літрів із прозорою рідиною із характерним запахом спирту без жодних супровідних документів.
У зоні АТО співробітники УСБУ в Житомирській області провели спецоперацію

Того ж дня у Краматорську Донецької області вони виявили склад контрафактної алкогольної продукції, де знаходилося близько 12 тисяч пляшок горілки із підробними акцизними марками.

У цей же час у приватному житловому секторі м.Слов’янська оперативники ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифованої лікеро-горілчаної продукції. Вилучено 408 кг спирту, обладнання для кустарного виготовлення підробленої алкогольної продукції, підроблені марки акцизного збору на горілчані вироби із однаковими серійними номерами та підготовлені до продажу пляшки фальсифікату.

За даними СБУ, продукцію до зони проведення Антитерористичної операції було доставлено вантажним автотранспортом однієї з приватних служб доставки.
Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби України в Донецькій області розпочато кримінальні провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 та ч.2 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Триває комплекс спільних заходів із встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.

У зоні АТО співробітники УСБУ в Житомирській області провели спецоперацію

У зоні АТО співробітники УСБУ в Житомирській області провели спецоперацію

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення