Заступник генерального прокурора повідомив, що збір документів на керівні посади місцевих прокуратур і їх заступників відбуватиметься в п'яти обласних центрах України.
Про це
заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив в ефірі
5 каналу під час марафону "Україна понад усе". З його слів, логістику і збір документів організовано в Київській, Львівській, Одеській, Харківській і Дніпропетровській областях.
"У Києві можна подаватися в
Академію прокуратури України таким областям:
Київська, Вінницька, Рівненська, Житомирська, Чернігівська і Черкаська. У Львівському обласному центрі відбуватимуться тести для Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької і Хмельницької областей. В Одесі – Одеська, Миколаївська, Кіровоградська і Херсонська області. У Харкові – Харківська, Полтавська, Сумська й Луганська. Дніпропетровськ: Дніпропетровська, Запорізька і Донецька області", - поінформував він.
Також Сакварелідзе додав, що у цих обласних центрах і проводитимуться тести, конкурси й співбесіди.
Крім того, заступник очільника ГПУ сподівається, що зарплати в системі прокуратури збільшаться у кілька разів, інакше – він не бачить сенсу проводити реформу. Зазначимо, учора, 20 липня, стартував відбір співробітників місцевих прокуратур у п'яти містах України.