На Житомирщині почастішали випадки пожеж

На Житомирщині почастішали випадки пожеж

28.08 14:07    
Спекотна погода продовжується спостерігатися на території Житомирщини, в зв’язку з цим почастішали випадки пожеж, що призводить до погіршення екологічної ситуації в регіоні.

За інформацією Управління ДСНС України у Житомирській області за пожежонебезпечний період станом на 27.08.2015 року на території області в екосистемах виникло 776 пожеж.

В останні дні на телефон Гарячої лінії Держекоінспекції у Житомирській області надійшло 8 повідомлень про горіння рослинності та задимлення повітря. Враховуючи, що значна частина повідомлень поступила з території Коростенського району, в зазначеному напрямку 27 серпня виїхала рейдова група Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з місцевим телебаченням. Запах диму почали відчувати та спостерігати при під’їзді до Коростенськоно району – тліла рослинність після пожежі за узбіччям дороги Черняхів - Коростень. Згодом було виявлено лісову пожежу. Після обстеження території лісового масиву поблизу селища Ушомир, було встановлено, що місцеве комунальне лісогосподарське підприємство не вчасно відреагували на пожежу в лісі, в результаті чого вона розповсюдилась на значну площу, горіння та тління продовжувалось декілька діб, задимлюючи територію та викликаючи справедливий гнів та нарікання жителів навколишніх населених пунктів.

Але не скрізь такий стан речей, адже в цей же день в Малинському районі вздовж дороги було виявлено горіння трави та кущів, яке тушили близько 10 працівників ДП «Малинський лісгосп АПК». На місці пожежі працював пожежний автомобіль та трактор з плугами. Пожежу вдалося вчасно ліквідувати силами господарства.

Як показали рейдові перевірки, однією з причин пожеж є необережне поводження з вогнем під час спалювання пожнивних решток, сухої рослинності та сміття, викидання недопалків водіями автотранспорту на узбіччя. При спалюванні трави на присадибних ділянках, територіях та угіддях виникає загроза перекидання вогню на природні зони, і навіть житлові будинки.
Якщо ми всі будемо уважнішими та безумовно виконуватимемо усі правила пожежної безпеки, тоді і збережеться навколишнє середовище від непоправних втрат.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення