Губернатор Житомирщини зустрівся з представниками ОБСЄ

28.09 15:57    
25 жовтня 2015 р. в Україні пройдуть чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

До Житомирської області приїхало 2 представники ОБСЄ, які будуть аналізувати виборчий процес з точки зору його відповідності стандартам демократичних виборів. Для посилення співпраці з органами виконавчої влади експерти місії сьогодні зустрілися з головою Житомирської обласної державної адміністрації Сергієм Машковським.

Керівник області розповів Хелені Лаатіо та Ашгеєру Рюстаду, що з метою сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень при підготовці та проведенні виборів районними державними адміністраціями та міськими радами здійснюється щоденний моніторинг діяльності виборчих комісій, вивчаються питання матеріально-технічного забезпечення, суспільно-політична ситуація.
Губернатор Житомирщини зустрівся з представниками ОБСЄ

Губернатор Житомирщини зустрівся з представниками ОБСЄ


Сергій Машковський зазначив, що для вивчення стану дотримання вимог законодавства в частині матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій керівництвом облдержадміністрації буде здійснено відвідування дільничних виборчих комісій.

«Вперше вибори будуть проходити на пропорційній основі з відкритими списками. Головним завданням органів влади на місцях є забезпення проведення виборів у відповідності з найвищими європейськими стандартами та вимогами ОБСЄ. Місцеві вибори в нашій області повинні пройти бездоганно організовано», - прокоментував Сергій Машковський.

Спостерігачі в день голосування будуть аналізувати відкриття виборчих дільниць, та сам процес голосування, підрахунок бюлетенів і визначення результатів. На наступний день після голосування місією буде представлений звіт з попередніми результатами та висновками.

Кінцевий звіт за результатами спостереження за всім виборчим процесом буде опублікований представниками ОБСЄ через 2 місяці після закінчення виборчого процесу.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
08 серпня 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення