У Житомирі - зареєстровано вже перших хворих на «свинячий грип»

У Житомирі - зареєстровано вже перших хворих на «свинячий грип»

14.01 18:21    
Оперативну нараду щодо епідситуації із захворюваності населення на грип та ГРВІ 14 січня провів заступник міського голови Матвій Хренов. Серед присутніх були: головний санітарний лікар міста, головний лікар дитячої лікарні та заступники головних лікарів міських лікарень №1 та №2. Присутні обговорили ситуацію із захворюваності населення міста, розповіли про важких хворих з ускладненнями ГРВІ та грипу і про готовність стаціонарів до госпіталізації.

За даними міських закладів охорони здоров’я, станом на 14.01.2016 з початку року кількість захворівших на ГРВІ та грип становить 3784 особи, госпіталізовано 247 хворих. 7 пацієнтів перебувають у важкому стані, з них - 3 дитини. Наразі у стаціонарних та поліклінічних відділеннях введений масковий режим, обмежені відвідування пацієнтів.

Завдяки тому, що школярі відпочиватимуть до 1 лютого, розповсюдження респіраторних захворювань серед дитячого населення уповільнено.

Що стосується інфікування вірусом А (Н1 N1), який відрізняється важким перебігом та ускладненнями, за даними вірусологічної лабораторії, виявлено 7 випадків, в тому числі 2 серед мешканців Житомира. У місті Бердичеві зафіксовано смертельний випадок, спричинений захворюванням на даний вид грипу.

Враховуючи вищесказане, на оперативній нараді було вирішено, що міський центр здоров’я щодня здійснюватиме моніторинг захворюваності населення міста на грип та ГРВІ, заклади охорони забезпечуватимуть безвідмовне обслуговування хворих, незалежно від місця реєстрації та проживання.

Також управлінню освіти рекомендовано призупинити до 31 січня навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах та 1-4 класах НВК, вжити заходів щодо недопущення випадків прийняття у групи ДНЗ дітей з симптомами респіраторних інфекцій та допуску до роботи працівників з ознаками ГРВІ. Управлінню культури доручено підготувати та направити звернення до закладів культури, що розташовані на території міста з проханням призупинити та перенести вистави та розважальні заходи для дітей на більш сприятливий період.

Матвій Хренов зазначив, що на сайті міської ради щодня буде оприлюднено інформацію щодо захворюваності населення на грип та ГРВІ та відповідних заходів, що будуть вживатися для попередження розповсюдження інфекції.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
08 серпня 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення