У Житомирі поліцейські розповіли школярам, як не стати жертвою злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

У Житомирі поліцейські розповіли школярам, як не стати жертвою злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

17.03 08:41    
Пізнавальна зустріч представників відповідного підрозділу ГУНП зі школярами відбулася у житомирській загальноосвітній школі №28 імені гетьмана Івана Виговського. Учні дізналися про прояви сучасного поняття торгівлі людьми та як уникнути неприємних ситуацій.

– Злочини, які мають безпосереднє чи непряме відношення до торгівлі людьми, незаконної експлуатації людини і її праці, - це доволі серйозна і складна тема для проведення бесід з молоддю. Втім, такі обговорення необхідні, найперше, для правового виховання підростаючого покоління і всебічного розвитку правосвідомої особистості у сучасному суспільстві, - переконаний керівник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми (ВБЗПТЛ), ГУНП Дмитро Підгорний.

Відтак зустріч його зі школярами житомирської загальноосвітньої школи №28 імені гетьмана Івана Виговського розпочалася із загального знайомства з напрямками роботи відповідного структурного підрозділу Головного управління Нацполіції в Житомирській області. Дмитро Підгорний окреслив й охарактеризував коло завдань, які виконують працівники відділу БЗПТЛ.

У ході бесіди учні дізналися, що означає сучасне поняття торгівлі людьми та в яких кримінальних правопорушеннях воно виявляється. Зокрема, поліцейський навів приклади із залученням неповнолітніх до жебрацтва, розповів про трудову експлуатацію на території інших країн і закликав молодь не довіряти незнайомцям, які у злочинних цілях намагаються скористатися підлітковою наївністю та довірливістю.

Школярі мали змогу отримати компетентні та зрозумілі відповіді на тематичні питання, складні для самостійного осмислення.

Під кінець зустрічі діти отримали дієві практичні поради, як не потрапити у тенета сучасного рабства і не постраждати від пов’язаних з ним злочинів.
У Житомирі поліцейські розповіли школярам, як не стати жертвою злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

У Житомирі поліцейські розповіли школярам, як не стати жертвою злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

У Житомирі поліцейські розповіли школярам, як не стати жертвою злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:21
Українські рятувальники у Франції зупинили лісову пожеж ...
Вчора 17:21
Жінка з Берегівщини збиралася за 6 тисяч євро переправи ...
Вчора 17:20
На Закарпатті прикордонники виявили викрадений у Великі ...
Вчора 17:20
На Прикарпатті поліцейські повідомили про підозру лікар ...
Вчора 17:19
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення