Особистий прийом громадян провів сьогодні, 16 червня,
голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський.
Жителі області звернулися до голови ОДА щодо сприяння у вирішенні найнагальніших проблем – пільгового проїзду, землекористування, одержання матеріальної допомоги, лікування та забезпечення медпрепаратами, незаконної діяльності «бочкарів», пенсійних виплат та ін.
Зокрема, мама загиблого учасника АТО звернулася щодо компенсації коштів з обласного бюджету для погашення кредиту на утеплення. Адже, крім державної компенсації, жителі області при оформленні «теплого кредиту» отримують з обласного бюджету по 1 тис. грн, учасники бойових дій – по 2 тис. грн.
За дорученням Сергія Машковського, питання буде опрацьоване відповідними структурними підрозділами облдержадміністрації в частині внесення змін до програми – включення компенсацій для родин загиблих та членів сімей учасників АТО. «Всі фізичні особи мають право скористатися державною програмою та отримати компенсацію з обласного бюджету у розмірі 2 тис. грн. для учасників АТО та по 1 тис. для всіх категорій громадян. Ви звернулися за адресою –ми розглянемо можливість внесення змін, що стосуються родин загиблих та членів сімей учасників АТО», – резюмував керівник області.
Житель Лугинського району звернувся до голови ОДА щодо припинення незаконної діяльності підприємств, які випалюють деревину на вугілля та спричиняють велике задимлення у населених пунктів Лугинського району. Адже це завдає шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю жителів районного центру.
Сергій Машковський взяв цю справу на контроль та підкреслив, що якщо місцевими органами влади не буде вирішено питання у найближчі терміни, за справу візьметься облдержадміністрація. Нагадаємо, вчора, 15 червня, у смт Лугинах відбулися громадські обговорення із даного питання.
«Для мене звернення до Вас – це вже остання інстанція», – говорить житомирянка, яка потребує серйозної допомоги на лікування. За дорученням голови ОДА їй буде надана допомога із медпрепаратами.
Частина проблемних питань, із якими люди не могли справитися роками, були вирішені вже під час особистого прийому. Решта направлені для оперативного вирішення відповідним структурним підрозділам Житомирської ОДА.