У Житомирі оперативники затримали домушників на виході з обікраденої квартири. ФОТО

20.03 11:27    
Несподіваною виявилась зустріч з поліцейськими для двох житомирян. Молодиків, які щойно вчинили крадіжку з оселі пенсіонерки, на виході з під’їзду очікували розшуківці кримінальної поліції Житомирського відділу. Відтак намагання домушників виправдатись та приховати сліди злочину виявились марними. Усі їх дії були документально зафіксовані.
У Житомирі оперативники затримали домушників на виході з обікраденої квартири. ФОТО

17 березня працівники кримінальної поліції провели блискавичне затримання у дворі житомирської багатоповерхівки. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Серед вилучених у молодиків речей були й гроші, понад 3800 гривень. Як з’ясувалось, саме їх вони й поцупили з квартири житомирянки.

Пообіді 70-річна пенсіонерка повернулась додому після кількагодинної відсутності. Жінка одразу помітила, що дверний замок зламаний, а двері відчинено.
- Заглянула в квартиру і жахнулася, бо там же все перевернуто, - розповідає господиня. – Я спочатку розгубилася і не знала, що робити. Аж тут сусідка каже, що біля нашого під’їзду поліція затримала якихось хлопців. Це напевно ті, що залізли до мене.
У Житомирі оперативники затримали домушників на виході з обікраденої квартири. ФОТО

У Житомирі оперативники затримали домушників на виході з обікраденої квартири. ФОТО

Як з’ясувалось, чоловіки легко зайшли до під’їзду, двері якого були відчинені. Під час затримання вони намагалися виправдатися, мовляв, «просто гуляли».

- Обидва чоловіка – житомиряни, віком 32 та 26 років, з кримінальним минулим, - розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока. – Раніше молодики вже вчиняли крадіжки та злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.

Обох було затримано у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Нині вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України чоловікам загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 09:57
Після ревізії Держаудитслужби у столиці почали стягуват ...
Сьогодні 09:57
На Кіровоградщині повідомили про підозру у державній зр ...
Сьогодні 09:56
Офіцерці Генштабу ЗСУ повідомлено про підозру
Сьогодні 09:56
«Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бю ...
Сьогодні 09:55
До опалювального сезону вже готові понад 83 тисячі житл ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення