У Житомирі за втручання прокуратури приватне підприємство сплатило до місцевого бюджету понад 120 тис грн боргу за договором пайової участі

У Житомирі за втручання прокуратури приватне підприємство сплатило до місцевого бюджету понад 120 тис грн боргу за договором пайової участі

20.03 15:13    
Органи прокуратури Житомирської області продовжують вживати заходи представницького характеру на захист інтересів територіальних громад.

Зокрема, Житомирською місцевою прокуратурою заявлено позов про стягнення із приватного підприємства до міського бюджету понад 120 тис грн боргу. Під час розгляду справи господарським судом Житомирської області підприємство добровільно сплатило зазначену суму.

Йдеться про те, що у серпні 2015 року між виконавчим комітетом Житомирської міськради та приватним підприємством укладено договір пайової участі замовника будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира.

За умовами договору, підприємство мало б сплатити до місцевого бюджету понад 167 тис грн до кінця 2016 року. Однак протягом зазначеного терміну зобов’язання не виконало, заборгувавши до місцевого бюджету 120 тис грн.

Наразі, за втручання прокуратури інтереси територіальної громади поновлено, зазначену суму перераховано на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 09:57
Після ревізії Держаудитслужби у столиці почали стягуват ...
Сьогодні 09:57
На Кіровоградщині повідомили про підозру у державній зр ...
Сьогодні 09:56
Офіцерці Генштабу ЗСУ повідомлено про підозру
Сьогодні 09:56
«Податок на Google»: понад 11,3 млрд грн надійшло до бю ...
Сьогодні 09:55
До опалювального сезону вже готові понад 83 тисячі житл ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення