У Житомирі оголосили переможців конкурсу «Авторська писанка»
08.04 17:25
Із 31 березня на Михайлівській у Житомирі проходять заходи з нагоди відзначення Великодня.
У рамках загальноміського свята «Великдень у Житомирі» відбувся конкурс «Авторська писанка». Авторів кращих писанок оголосили сьогодні, 8 квітня, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.
«Христос Воскрес! Я впевнений, що серед наших дітей є маленькі скорульські, маленькі ріхтери та малевичі. Мені дуже приємно, що сьогодні міський голова Сергій Сухомлин показує, які проекти будуть втілювати у цьому році саме для дітей, для спорту, для розвитку нашої молоді, для культури, яка насправді повинна об’єднувати громаду», - зазначив Геннадій Зубко.
«Це великий день, який дає всім нам надію: надію на мир в нашій країні, надію на сильну Україну, на сильну, заможну громаду. Усіх зі святом. Всім миру і добробуту! Христос Воскрес!» , - привітав житомирян Сергій Сухомлин.
Переможцями конкурсу «Авторська писанка» за критеріями оригінальності роботи, техніки виконання, а також використання елементів національної тематики стали: - Керівник гуртка Житомирського центру розвитку дитини №68 Любов Мацюк (грошовий приз: 2000 грн); - Помічник вихователя ДНЗ №29 Ольга Бондар (грошовий приз: 2000 грн); - Дизайнер одягу Наталія Габрук ( приз: поїздка до музею писанки в м. Коломия); - Учень Художньої школи Житомирської міської ради Дмитро Михайловський ( приз: поїздка до музею писанки в м. Коломия).
RuporZT
|