Карітас-Житомир розпочав видачу шкільних портфеликів

31.08 17:46    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, цього року Благодійний фонд «Карітас-Житомир» планує роздати для дітей 1-4 класів 300 шкільних портфелів. Перші 30 рюкзаків передали сьогодні, 31 серпня, для дітей з родин внутрішньо-переміщених осіб, багатодітних, малозабезпечених, прийомних сімей та для дітей з інвалідністю. Вже завтрашні першокласники щиро раділи отриманим подарункам та з цікавістю розглядали їх вміст.

Карітас-Житомир розпочав видачу шкільних портфеликів


«Ми продовжуємо щорічну акцію «Шкільний портфелик-2023» завдяки партнерам та меценатам. Як і минулоріч, плануємо охопити такою допомогою до школи 300 дітей. Хоч фонд і отримав дуже багато заявок на отримання шкільних рюкзачків, але можемо підтримати лише родини з громад Житомирської області. Хоча зверталися з різних міст України», - розповідає директор БФ «Карітас-Житомир» о. Олег Лучка.

У переддень першого вересня запросили 30 першокласників для отримання шкільних портфеликів. Зустріч провели у Колективному центрі для тимчасового проживання св. Василія Великого. Цього року рюкзаки надавали також і для місцевих жителів Житомирщини, які належать до пільгових категорій родин, а не лише внутрішньо-переміщених осіб.

Шкільні портфелики наповнені канцелярським приладдям:

  • зошити;
  • пенал;
  • олівці, ручки, гумка, лінійка;
  • кольоровий папір;
  • фарби, альбом;
  • пластилін.


Сьогодні свій перший портфелик отримав і шестирічний Михайло, який вже хоче йти до школи та каже, що буде вчитися там писати.

Карітас-Житомир розпочав видачу шкільних портфеликів


Мама Михайлика Олена розповіла, що до Житомира приїхали з Червоненської громади. У родині виховується четверо прийомних діток та двоє власних.

«Цього року у нашій сім’ї одразу два «першокласники». Михайлик йде навчатися до першого класу, а наш старший син йде вчителем у перший клас», - поділилася з посмішкою пані Олена.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення