Микола Присяжнюк: АПК стане найбільш інвестиційно привабливим сектором економіки

Микола Присяжнюк: АПК стане найбільш інвестиційно привабливим сектором економіки

01.07 11:39    
Реалізація земельної реформи сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості українського аграрного сектору та притоку інвестицій в АПК. Таку думку висловив сьогодні Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. За його словами, АПК має всі шанси стати найбільш швидко зростаючим та найбільш інвестиційно привабливим сектором української економіки.

За словами очільника Мінагрополітики, вже сьогодні спостерігається стійка тенденція до зростання інвестицій в аграрний сектор. «За підсумками 2010 року капіталовкладення в основний капітал по аграрному сектору зросли більш ніж на 30%, а прямі іноземні інвестиції – більш ніж на 5%. В умовах, коли світова економіка продовжує страждати від наслідків економічної кризи, - це дуже позитивний показник», - заявив Микола Присяжнюк.

За його словами, в умовах зростання кількості населення та дефіциту продовольства у світі Україна має унікальний шанс перетворити свій агропромисловий комплекс на ефективний та швидкозростаючий сектор економіки, що спроможний буде гарантувати не лише внутрішню, але й міжнародну продовольчу безпеку. «Ми вживаємо всі кроки для подальшого підвищення інвестиційного потенціалу нашого аграрного сектору. Цьому сприятиме і запровадження аграрного страхування, і відкриття в Україні філії Чикагської товарної біржі. Проте головне питання на сьогодні – реалізація земельної реформи, яка нарешті дозволить і українським аграріям користуватися механізмами по залученню кредитних коштів у виробництво, якими користуються фермери у всьому світі», - відзначив Микола Присяжнюк.

Також Міністр наголосив, що сьогодні Україну у всьому світі вже визнають країною з найбільшим потенціалом аграрного виробництва.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:19
У Києві судитимуть військовослужбовця за смертельну ДТП ...
Вчора 21:19
Київська митниця завершила березень на рівні 21,5 млрд ...
Вчора 21:18
На Рівненщині прикордонники викрили незаконне виробницт ...
Вчора 21:18
Судитимуть львів’янина, який видурив понад 2 млн гривен ...
Вчора 21:17
На Одещині поліцейські оголосили підозру місцевому мешк ...
Вчора 21:22
З 1 квітня працюючим пенсіонерам автоматично перерахуют ...
Вчора 21:20
Зони ризикованого землеробства: як працюватиме новий ме ...
Вчора 21:18
Вкладення громадян в ОВДП у березні сягнули історичного ...
Вчора 21:16
Кліматична політика: Україна та Німеччина окреслили прі ...
Вчора 21:14
Україна і Німеччина готуються масштабувати безпекову сп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення