Лісогосподарські підприємства Житомирщини за півроку вклали в лісове господарство майже 78 млн власних коштів

Лісогосподарські підприємства Житомирщини за півроку вклали в лісове господарство майже 78 млн власних коштів

21.07 08:32    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Прес-службі ЖОУЛМГ, за І півріччя поточного року лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на ведення лісового господарства спрямували майже 78 мільйонів власних коштів. Це трохи більше 100 гривень на кожен гектар. На той же гектар з державного бюджету лісівники отримали 7 гривень. Про це повідомив в ході прес-конференції начальник управління Володимир Ткачук.

Від усіх видів діяльності лісгоспи за півроку отримали майже 10 мільйонів чистого прибутку. Його буде спрямовано на лісогосподарські заходи, будівництво лісових доріг, придбання пожежної техніки та камер відеоспостереження за лісовими масивами, на запровадження електронного обліку деревини тощо.

До зведеного бюджету сплачено більше 46 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів,

Левову частину в сумі сплачених податків становить плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 41 % - 19 млн. грн.

В порівнянні з минулими роком на 43 відсотки зросла середньомісячна заробітна плата працівників і становить на сьогодні майже 3000 грн.

В поточному році в підприємствах управління буде запроваджено електронний облік деревини.
Заготівля, використання, переміщення та реалізація всієї заготовленої деревини буде контролюватися із використанням новітніх технологій.

Це дасть змогу удосконалити ведення бухгалтерського обліку,
підвищити відповідальність та контроль за ефективністю використання заготовленої деревини, вести ефективну боротьба з тіньовим обігом деревини, вести контроль за використанням та обігом деревини на рівні країн Європейського союзу
Запровадження даного контролю набуває актуальності під час укладання зовнішньоекономічних контрактів.

Звісно, що запровадження електронного обліку потребує певних фінансових витрат і для придбання необхідного обладнання держлісгоспами вже витрачено майже 1 млн.200 тис.грн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
17 жовтня 19:00
Щорічний фінансовий тиждень International Monetary Fund ...
17 жовтня 18:58
Надійне партнерство України та США відіграє важливу рол ...
17 жовтня 18:56
МОЗ: е-Направлення та медвисновки створюються лікуючим ...
17 жовтня 18:55
Представниця Уповноваженого Верховної Ради України з пр ...
17 жовтня 18:54
Правова основа безпеки: відбулись навчально-методичні з ...
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення