Житомир: Ющенко заявив про принизливу політику Уряду щодо української армії

Житомир: Ющенко заявив про принизливу політику Уряду щодо української армії

07.12 14:16    
“Політика щодо української армії, яку сьогодні проводить Уряд, я змушений це підкреслити, бо бюджет армії, як і бюджет країни перебуває у керуванні однієї людини...- це принизлива політика, політика капітуляції, а не дбання про оборону країни”, - за інформацією Прес-служби Президента України Віктора Ющенка, про це заявив Президент під час телевізійного ефіру на Житомирській обласній державній телерадіокомпанії.

Він назвав проблемою для України те, що сьогодні у державі немає прем’єр-міністра, “який би як керівник більшості у парламенті через закон про бюджет, закон про основи національної безпекової і оборонної політики проводив той здоровий курс національної оборони, з якої починається будь-яка держава”.

За словами Віктора Ющенка, сьогодні з 300 мільярдів бюджету країни на оборонну галузь виділяється 8 мільярдів гривень. “Дати гідне фінансування армії – це не є технічною проблемою. Достатньо коштів для такої політики, за умови, якщо є розуміння пріоритетності цієї сфери”, - сказав він.

Водночас, як Головнокомандувач, Президент констатував низку позитивних зрушень в українському війську. Так, за останні 5 років воно було серйозно модернізовано: “Ми впровадили приблизно 80 одиниць новітньої техніки, обладнання, озброєння українського війська”. Сьогодні, зауважив Президент, в Україні 5 конструкторських бюро займаються на найвищому рівні розробкою зразків бойової техніки та озброєнь. Зокрема, український танк “Оплот” перевищує європейські аналоги та російський Т-94. “Українське військо вже прийняло його на озброєння за моїм розпорядженням. Цією технікою сьогодні зацікавлено багато країн”, - зауважив Віктор Ющенко. Також, за його словами, було модернізовано танк “Булат”, завершується технічна розробка оперативно-тактичного національного ракетного комплексу тощо. Президент додав, що сьогодні можна говорити, що ми стоїмо на порозі революції зв’язку в українській армії. Йдеться про впровадження такої унікальної національної технічної розробки, як військовий Інтернет. “Можна говорити про десятки речей, якими ми можемо гордитися”, - сказав Президент.

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
15 травня 21:58
15 років позбавлення волі: у Києві військовослужбовець ...
15 травня 21:57
У високогір'ї Карпат прикордонники затримали двох пере ...
15 травня 21:57
Вейп-індустрія «у тіні»: ДСР Нацполіції провів масштабн ...
15 травня 21:56
Поліцейські викрили депутата з Вінниччини у незаконному ...
15 травня 21:56
На Запоріжжі поліцейські викрили схему незаконного заво ...
15 травня 21:21
Як правильно підібрати шини для літа – поради для водії ...
13 травня 18:04
Самогонный аппарат: качество, стиль и возможности для н ...
11 травня 23:34
Транспортировка лежачих больных на реанимобиле скорой п ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення