На Хмельниччині мешканці зі складу поцупили 2 тонни цукру

11.01 10:40    
За інформацією ВЗГ УМВС України в Хмельницькій області, в Старокостянтинівському районі два місцевих жителі зі складу одного з сільськогосподарських колективів викрали 43 мішки цукру та один мішок гречки.

Солодкий товар, отриманий колгоспом замість зданих цукрових буряків, вони цупили невеликими «партіями» протягом кількох місяців. Працівник підприємства, 31-річний подолянин, колись уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку, і хоча судимість його давно була погашена, звичка привласнювати чуже, схоже, все ж залишилась.

Після першої вдалої спроби крадіжки двох мішків цукру та швидкої реалізації товару, чоловік зрозумів, що у такий спосіб можна отримати неабиякий прибуток. На допомогу собі взяв 18-річного юнака, який підшуковував йому серед селян клієнтів. Вони вигадали легенду, що цукор — це отримана бартером зарплатня, і, що цікаво, люди жодного разу не засумнівалися, охоче купували солодкий товар. Тим більше, що ціна на нього була далекою від ринкової — 220 гривень за 50 кілограмів, тоді як на базарі за такий же мішок просили 370. Зловмисники працювали, так би мовити, під замовлення: сьогодні є клієнт — завтра є цукор, тобто, страхуючись, крадений цукор дома не тримали. Коли ж підприємливі селяни зрозуміли, що наприкінці року, коли, як правило, проводять інвентаризацію, їх злочинна оборудка може стати відомою, вони виїхали на декілька днів у Закарпатську область до родичів.

Але й там жага до наживи взяла верх. Вони знову розповіли свою «легенду» і отримали замовлення на 10 мішків цукру. Ця крадіжка і стала останньою у їх злодійській епопеї. Працівники міліції оперативно вирахували злодіїв і наступний новий рік вони, напевне, проведуть у місцях позбавлення волі. Згідно частини 3 статті 185 ККУ (крадіжка, поєднана із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або яка завдала значної шкоди потерпілому), їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:06
Заволодіння 35 млн грн банку: справу ексглови правління ...
Сьогодні 17:05
Цифрова платформа для контролю виконання НПЕК — обговор ...
Сьогодні 17:04
МОН запрошує вчителів долучитися до впровадження оновле ...
Сьогодні 17:04
Майже 1 млн грн збитків: у Дніпрі нотаріуса підозрюють ...
Сьогодні 17:04
Заволодіння коштами банку на 35 млн грн: ДБР передало д ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення