Київ: У Азарова хвалять ідею ліквідації райрад

29.08 20:26    
З ліквідацією райрад управління в містах тільки покращиться

Про це заявив міністр регіонального розвитку і будівництва України Володимир Яцуба, якого цитує прес-служба міністерства.

"В Україні є прецеденти ліквідації районних рад в містах. Цей досвід показав, що після їх ліквідації життєдіяльність міст не зупинилася, а навпаки - покращилось управління в містах", - заявив Яцуба.

"Питання ліквідації районних в містах рад обговорюються вже багато років. Зокрема, в 1991 році, коли тривали обговорення законопроекту "Про місцеве самоврядування в Україні". Кожному фахівцю в сфері місцевого самоврядування зрозуміло, що районні ради в містах не потрібні", - додав міністр.

За його словами, вибори депутатів районних у містах рад проводяться за пропорційною системою (депутати обираються за списками від організацій політичних партій, виборчих блоків організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, межі якого збігаються з межами відповідного району у місті), в результаті чого спостерігаються безкінечні політичні спекуляції.

"Іншими словами це можна назвати управлінським ступором, який, звичайно, не вирішує проблеми мешканців того чи іншого району, не створює належні умови для їхнього проживання", - заявив Яцуба.

Як приклад ліквідації районних в місті рад, Володимир Яцуба назвав Одесу (1 млн.жителів), міська рада якої в 1998 році прийняла рішення про не утворення районних рад і в результаті свою діяльність припинили вісім із восьми районних рад.

Як відомо, Київрада просить ліквідувати райради в Києві.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Українська правда. Київ
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
Стрілянина на АЗС в Івано-Франківську: поліцейські затр ...
Вчора 22:18
СБУ та ОГП викрили заступника голови Хмельницької ОВА, ...
Вчора 22:18
Елітний будинок на підставну особу та брехня в декларац ...
Вчора 22:17
ДБР попередило замовне вбивство судді в Одесі
Вчора 22:17
Оптика для військових із кількамільйонною переплатою: н ...
Вчора 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Вчора 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Вчора 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення