Мінсоцполітики: Виплата першого траншу державних соціальних допомог червня вже завершується

12.06 21:01    
Виплата першого траншу державних соцдопомог червня відбувається своєчасно і вже підходить до свого завершення.

Станом на 12 червня на поштові відділення та рахунки банківських установ перераховано 3,3 млрд. грн., призначених для виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

Разом з тим, кошти для здійснення виплат у містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області не перераховано у зв’язку з нестабільною ситуацією там. Також з 11 червня місту Сніжне Донецької області перерахування коштів призупинено. При цьому кошти для виплати державних соціальних допомог у містах Антрацит та Червоний Луч Луганської області вже надійшли до отримувачів.

Крім того, кошти для здійснення пенсійних виплат червня у сумі 11,2 млрд. грн. надійшли на поштові відділення та рахунки банківських установ. Зокрема, пошта забезпечена коштами включно по 15 червня та банки – включно по 13 червня.

Водночас, виплату пенсій, так само як і державні соцдопомоги, неможливо здійснювати у містах Краматорськ та Слов’янськ Донецької області. До м. Антрацит Луганської області. кошти на здійснення пенсій вже надійшли до отримувачів.

При цьому з 11 червня містам Сніжне Донецької області та Червоний Луч Луганської області перерахування та перевезення коштів для здійснення пенсій призупинено.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
Стрілянина на АЗС в Івано-Франківську: поліцейські затр ...
Вчора 22:18
СБУ та ОГП викрили заступника голови Хмельницької ОВА, ...
Вчора 22:18
Елітний будинок на підставну особу та брехня в декларац ...
Вчора 22:17
ДБР попередило замовне вбивство судді в Одесі
Вчора 22:17
Оптика для військових із кількамільйонною переплатою: н ...
Вчора 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Вчора 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Вчора 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення