Для стимулювання бізнес-активності Мінекономрозвитку пропонує скасувати деякі види спецсанкцій

23.06 22:34    
На сьогодні деякі норми регулювання зовнішньоекономічної діяльності мають надмірний обмежувальний вплив на торгівлю. Для стимулювання в Україні бізнес-активності їх необхідно переглянути і усунути. Тому серед важливих завдань українського Уряду - лібералізація регулювання зовнішньоекономічної діяльності, в тому числі й через внесення змін до деяких нормативно-правових актів для скасування окремих видів обмежень щодо зовнішньоекономічної діяльності.

Проведений фахівцями Мінекономрозвитку аналіз свідчить про необхідність скасування деяких видів спеціальних санкцій, що накладаються за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності, які встановлені згідно із Законом України «Про зовнішньоекономічну діяльність», оскільки вони є неактуальними і знижують інвестиційну привабливість України.

У разі прийняття законопроекту будуть переглянуті види спеціальних санкцій, зокрема, пропонується виключити з переліку накладання штрафів та тимчасове зупинення зовнішньоекономічної діяльності, що, впевнені експерти Мінеконорозвитку, значно зменшить рівень регуляторного навантаження у цих сферах. Для держави це означатиме пожвавлення зовнішньоторговельного обороту, суб’єкти господарювання будуть упевнені у неможливості державних органів заборонити здійснення зовнішньоекономічних операцій, а населення, що задіяне на підприємствах, які спеціалізуються на здійсненні зовнішньоекономічних операцій, буде забезпечене безперервною роботою.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
Стрілянина на АЗС в Івано-Франківську: поліцейські затр ...
Вчора 22:18
СБУ та ОГП викрили заступника голови Хмельницької ОВА, ...
Вчора 22:18
Елітний будинок на підставну особу та брехня в декларац ...
Вчора 22:17
ДБР попередило замовне вбивство судді в Одесі
Вчора 22:17
Оптика для військових із кількамільйонною переплатою: н ...
Вчора 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Вчора 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Вчора 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Вчора 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення