Житомирська «Свобода» вимагає з'ясувати причини звільнення працівниці Держгірпромнагляду, яка відмовилася покривати злочини керівництва

20.08 13:27    
До Житомирської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" по допомогу звернулася фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою територіяльного управління Держгірпромнагляду у Житомирській області Наталія Куркчі. Жінка заявила, що її звільнили з роботи незаконно, а в самому теруправлінні процвітає корупція та свавілля керівництва.

З цього приводу народний депутат України, уповноважений ВО "Свобода" на Житомирщині Олександр Мирний звернувся до прокурора Житомирської области та до голови Державної інспекції України з питань праці з вимогою здійснити перевірку дотримання законодавства України при звільненні громадянки. За словами Наталії Куркчі, формальна підстава для її звільнення – чотири прогули. Проте вона стверджує, що справжня причина – це те, що вона не захотіла покривати посадові злочини начальника теруправління Держгірпромнагляду у Житомирській області Юрія Бобра.

"Після приходу Ю.Бобра у травні 2011 року були звільнені всі працівники, які не стали перед ним на коліна. Він перетворив Держгірпромнагляд на свою приватну "лавочку", примушуючи своїх працівників платити йому "відступні". Окрім цього, мають місце нечувані зловживання у царині безкоштовної соціяльної реклами, на яку спрямовували гроші, а також корупційні схеми при проведенні експертиз. У Держгірпромнагляді розквітла корупція. З підприємців регулярно беруть данину", – заявила Наталія Куркчі.

Зазначимо, що громадянка вже зверталася до прокуратури та облдержадміністрації, однак жодної адекватної реакції на звернення так і не отримала. Жінка просить допомогти у чесному розслідуванні факту свавілля щодо неї.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:19
Стрілянина на АЗС в Івано-Франківську: поліцейські затр ...
Сьогодні 22:18
СБУ та ОГП викрили заступника голови Хмельницької ОВА, ...
Сьогодні 22:18
Елітний будинок на підставну особу та брехня в декларац ...
Сьогодні 22:17
ДБР попередило замовне вбивство судді в Одесі
Сьогодні 22:17
Оптика для військових із кількамільйонною переплатою: н ...
Сьогодні 16:09
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:07
Міненерго: Чернівецька, Чернігівська та Київська област ...
Сьогодні 16:05
ДПС та Держприкордонслужба удосконалюють електронний об ...
Сьогодні 16:03
Міненерго: Івано-Франківщина отримала від Швеції понад ...
Сьогодні 16:01
Чинна відстрочка зберігатиметься під час її переоформле ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення